İç Cephe
Boyama

İç Cephe Boyama

İç cephe boyaları yaşam alanlarımızı güzelleştiren ve duvar yüzeyinde koruyucu bir tabaka meydana getiren, emülsiyon esaslı, mat malzemelerdir. Mat oldukları için hem homojen bir aydınlık verirler hem de yüksek miktardaki mat dolgular plastik boyaların nefes almasını sağlarlar. Evlerin iç duvarlarında kullanılan boyalar su ve solvent bazlı olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir.

 

İÇ CEPHE BOYA ÇEŞİTLERİ


Akrilik Kopolimer Esaslı Plastik Boya
Mat ve pürüzsüz görünüme sahip hem ekonomik hem de kaliteli bir iç cephe boyasıdır. Mükemmel yapışma özelliğine sahiptir, kabarma ve dökülme yapmaz, yeni ve daha önceden boyanmış yüzeylere uygulanabilir. Rulo ya da püskürtme tekniği ile +5 – +30 C de uygulanabilir.

Hijyenik Mat İç Cephe Boyası
Akrilik esaslı, mat görünümlü, mikroorganizma oluşumunu engelleyen, yüksek kalitede beyaz ve örtücü boyadır. Fiyatı ve uygulama kolaylığı nedeniyle ekonomik bir üründür. Genellikle mutfak,banyo ve yemekhane gibi mikroorganizma oluşması tehlikeli olan mekanlarda güvenle kullanılabilir. Rulo ve püskürtme tekniği ile uygulanabilir. Boyanacak yüzeyde temizlik yapımasına müteakip yüzeyin hijyenik solüsyon ile yıkanması gerekir.

Hijyenik İpek Parlak İç Cephe Boyası
Sentetik reçine esaslı su bazlı, mikroorganizma oluşumunu engelleyen,silinebilir, ipek parlak son kat boyasıdır. Uygulama uzun tüylü rulo ve fırça ile iki kat olarak yapılır, uygulama sırasında sıçrama ve damlama yapmaz. Mikroorganizma oluşum tehlikesi olan mekanlarda ve saten alçı, macun ve astar gibi zemin hazırlığı yapılmış her türlü yüzeyde dekoratif maksatla kullanılabilir.

Su Bazlı Silikonlu Duvar Boyası
Silikon katkılı, yüksek silinme dercesine sahip, ipeksi mat ve dekoratif duvar boyasıdır. Örtücülüğü yüksektir ve su ile inceltildiği içim çevrecidir.

Su Bazlı İç Cephe Boyası
Su bazlı sentetik reçine esaslı, silinebilen, parlak, dekoratif, kabarma ve çatlama yapmayan iç duvar boyasıdır. Kolay kuruma özelliği ile zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.

Akrilik Tavan Boyası
Çok yüksek örtücülük kabiliyetine sahip, mat ve pürüzsüzdür. Kabarma ve dökülme yapmaz, uygulama yapılacak yüzey sağlam ve kuru olmalıdır.

İpeksi Tavan Boyası
Saten alçılı, sıvalı ve macunlu yüzeylere uygulanabilir. Uygulandığı yüzeylerde rulo ve doku izi bırakmaz. Çatlamaz, kabarmaz ve dökülmez.

Kaliteli
Malzemeler
Anahtar
Teslim
100% Müşteri
Memnuniyeti

Aklınıza Takılanlar

Keşiflerimiz tamamen ücretsiz. Sadece bize ulaşmanız yeterlidir.
Dünyaca ünlü markaların renk kartelaları ile keşif sırasında ekibimiz ile en uygun rengi seçebilirsiniz.
Yapılacak işin boyutuna göre teslim tarihlerimiz değişmektedir. Ekiplerimiz keşif sonrası net bilgi vermektedir.